XIII edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internschip Fair 2020r.

 

Targi Pracy i Praktyk Studenckich zostały odwołane ze względu na rosnące zagrożenie zakażeniem koronawirusem.


W związku z sytuacją zwiększonego zagrożenia zakażeniem koronawirusem w naszym kraju oraz wytycznymi jakie pojawiły się w ostatnich dniach dotyczącymi profilaktyki oraz odwołania inicjatyw organizowanych przez Akademię WSB z przykrością informujemy, iż zaplanowane na dzień 1 kwietnia 2020r. XIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich – Job And Internship Fair nie odbędą się w wyznaczonym terminie.

 

W zależności od rozwoju sytuacji w kraju Biuro Karier rozważy organizację Targów w innym terminie lub innej formie. 


Targi Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair 

są jednym z głównych wydarzeń, które przeszły już do tradycji Akademii WSB.

W tym roku Targi rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do 13.00.

 

W ramach Targów, pracodawcy nie tylko zaprezentują swoje firmy na stoiskach, ale także poprowadzą szkolenia oraz symulacje rozmów kwalifikacyjnych.

 

Chcemy zadbać o wymiar edukacyjny, szkolenia prowadzone przez praktyków dotyczyć będą aktualnych trendów i ważnych zjawisk na współczesnym rynku pracy. Jest to niezwykła okazja, by pozyskac informacje zawodowe z najlepszych źródeł. Warto skorzystać z możliwości bezpośredniego kontaktu z pracodawcą także podczas rozmów kwalifikacyjnych. To szybki sposób na weryfikację swoich kompetencji w oczach pracodawcy.

 

W strefie Job Wall znajdą się aktualne oferty pracy oraz staży i praktyk skierowanych do studentów.

 

Ze względu na znaczną liczbę studentów zagranicznych na naszej Uczelni, wszystkie działania realizowane są zarówno po polsku, angielsku jak i rosyjsku. Dlatego zachęcamy współpracujących z Akademia WSB pracodawców do przygotowywania szkoleń, rozmów oraz ofert w kilku językach.

 

 

Obok firm z powodzeniem współpracujących z nami od lat, co roku na Targach pojawiają się też nowe organizacje. W poprzednich edycjach towarzyszyli nam m.in. ArcelorMittal Poland, IBM Polska Sp. z o.o., IKEA, Unilever, HireRight, DAZN Poland Perform Media, EURO RTV AGD, Bombardier, Credit Agricole, ZF Group, Magna Automotive Sp. z o.o., Wizz Air, Senetic S.A., Doradztwo Personalne Menedżer Sp. z o.o., Raben Polska Sp. z o.o., itd.

 

 

W ubiegłych latach Honorowy Patronat nad Targami Pracy i Praktyk Studenckich został objęty m.in. przez: Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezydenta Konfederacji Lewiatan, Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Marszałka Województwa Śląskiego, Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach oraz Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.

Powrót do: Start » Targi Pracy i Praktyk Studenckich » Targi pracy i praktyk studenckich

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier


ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 295 93 93

 

e-mail: abk@wsb.edu.pl

www.wsb.edu.pl/abk

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji