Program Compass - obsługą spedycji i transportu

Compass. Innowacje w transporcie.

 

Program Compass realizuje wszystkie zadania organizacyjne związane z obsługą spedycji i transportu wraz z pewnymi elementami systemów ERP oraz CRM. Compass pozwala na pracę terminalową za pomocą przeglądarki internetowej. Nie wymaga replikacji ani transportowania danych, upraszcza to znacznie archiwizację oraz zwiększa bezpieczeństwo danych gdyż są one zawsze, wszystkie zlokalizowane na jednym serwerze, a informacje w programie są zawsze aktualne we wszystkich oddziałach.


Wdrożenie oprogramowania Compass zawsze zakłada elementy integrowania z systemem komputerowym klienta, często w cenie bazowej programu mamy wliczone koszty wprowadzenia do programu pewnych zmian, nie musisz więc martwić się np. o transport danych do systemu finansowo-księgowego, jeśli masz już wdrożony taki system wcześniej. Napiszemy moduł eksportujący dane do twojego systemu finansowo - księgowego.


Compass z założenia był tworzony przez firmy spedycyjne. Dlatego też będąc naszym klientem, sam Będziesz rozwijał oprogramowanie, które zakupiłeś, Compass Software dopisze funkcjonalności do twojego programu za darmo, jeśli skorzystają na tym inne firmy posiadające już nasz produkt. Takie podejście do rozwijania kolejnych wersji programu gwarantuje jego poprawną i trafną ewolucję.

 

  

Nasi partnerzy

Specjalności

Studia I stopnia inżynierskie

Logistyka i transport

 

Zarządzanie magazynami


Inżynier jakości


Zarządzanie BHP


Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji