Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Program na rzecz rozwijania przedsiębiorczości akademickiej

Wyższa Szkoła Biznesu wdraża innowacyjny program pozwalający połączyć studia stacjonarne ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego i udziałem w szkoleniach m.in. z zarządzania czasem, etykiety w biznesie czy korespondencji handlowej oraz w spotkaniach z ekspertami, wizytach studyjnych w zakładach pracy i bezpłatnych praktykach zawodowych.

 

Dla studentów studiów niestacjonarnych przygotowano „Weekend dla kariery" czyli weekendowe spotkania z doradcą zawodowym i psychologiem, szkolenia specjalistyczne (blok prawny, handlowy i ABC własnej firmy). Dodatkowe inicjatywy w ramach programu to Targi Pracy, którym towarzyszyć będzie Akademia Rozwoju Kompetencji czyli szkolenia i warsztaty prowadzone przez praktyków, umożliwiające zapoznanie się z firmami i rozwojem kariery. Przy Akademickim Biurze Karier WSB rozwija się Studencki Klub Pracy „Working class" promujący wolontariat. 

Nasi partnerzy