Projekt Młodzi Wykładowcy

Jeśli Twoje dziecko chętnie opowiada o tym, czego się nauczyło i co odkryło, a przy tym nie boi się wystąpień przed szerszym gronem, może zostać Młodym Wykładowcą Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

 

Młody Wykładowca DUD to idea skierowana do Studentów Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi Studentami. 

 

Celem projektu Młody Wykładowca jest umożliwienie dzieciom zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności (w tym m.in. w zakresie przygotowywania prezentacji, przekazywania informacji, opanowywania stresu), umacnianie poczucia własnej wartości i wiary we własne siły oraz pogłębianie wiedzy i zainteresowań.

 

Podczas wykładu Młody Wykładowca może korzystać z pomocy naukowych – przygotowanych przez siebie planszy, eksponatów, prezentacji multimedialnej, notatek. Organizatorzy Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego zapewniają możliwość korzystania z zainstalowanych na sali wykładowej komputera i rzutnika. 

 

Za poprowadzenie wykładu Dziecięcy Wykładowca DUD otrzymuje list gratulacyjny oraz drobny upominek.

 

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem projektu Młody Wykładowca.

 

Formularz zgłoszeniowy kandydatury Studentki/Studenta Dąbrowskiego Uniwersytetu Dziecięcego na Młodego Wykładowcę DUD - pobierz tutaj.  

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji