Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Przedłużenie terminu przyjmowania wniosków o stypendia socjalne

Dział Pomocy Materialnej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej informuje, że termin składania wniosków o stypendium socjalne został przedłużony do dnia 12 kwietnia 2015 roku. W tym dniu (niedziela) pracownicy Działu pełnić będą dodatkowe dyżury w godzinach od 8.00 – 16.00.

Tylko w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015 stypendium socjalne w wysokości do 1000 zł/m-c zostało przyznane ponad 430 studentom. Z kolei stypendium socjalne o zwiększonej wysokości (do 1400 zł/m-c) przyznano 15 osobom.

 

              Przypominamy:

Maksymalny dochód na członka rodziny uprawniający do ubiegania się o stypendium socjalne oraz socjalne w zwiększonej wysokości wynosi: 895,70 zł netto.

 

UWAGA!

Aby złożyć wniosek o przyznanie stypendium socjalnego w semestrze letnim 2014/2015 niezbędne jest dostarczenie zaświadczenia z Urzędu Skarbowego o wysokości dochodu za rok 2014 r. W tym celu niezbędne jest uprzednie złożenie zeznania podatkowego za rok ubiegły. Osoby, które nie uzyskały żadnego dochodu opodatkowanego podatkiem dochodowym od osób fizycznych w roku 2014, aby otrzymać zaświadczenie o zerowym dochodzie obowiązane są złożyć w Urzędzie PIT- 0.

 

Szczegółowe informacje (KLIKNIJ)

 

Wnioski o przyznanie stypendiów

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy