Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Przedłużona rekrutacja do 16. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu.

Przedłużamy rekrutację do 16. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. Znajdź wakacyjny, płatny staż dla siebie. Masz czas do 15 maja. 

 

 

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 80 płatnych staży do wyboru. Tu nikt nie parzy kawy, a zyskuje szanse na start w prawdziwą karierę. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych została przedłużona do 15 maja.

Dlaczego zdecydowaliśmy o wydłużeniu o rekrutacji? Oto kilka czynników: parę firm zgłosiło się nieco później, ale za to z bardzo ciekawą ofertą. Tegoroczna majówka zaczęła się wyjątkowo wcześnie, a chcemy dać szansę wszystkim zainteresowanym. Ponadto część
z Was była przekonana, że tak jak w latach ubiegłych rekrutacja  potrwa do końca maja – dlatego wychodząc Wam naprzeciw, przedłużyliśmy termin zgłaszania aplikacji.

 

Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu 80 ofert płatnych, wakacyjnych staży
z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy.

 

W Programie Kariera, organizowanym przez Polską Radę Biznesu, staże oferują znane
i cenione firmy z Polski i zagranicy. Uczestnicząc w programie można postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m.in. takich firm, jak: Adamed, Amica, Bakalland, Rothschilde, Pressglass, OEX, TVN, Erbud, czy renomowane kancelarie prawne.  

 

Wśród ofert staży znajdują się propozycje dla kierunków związanych z ekonomią i finansami, dla studentów nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nie brakuje też ofert dla inżynierów. Staże Programu Kariera odbywają się w wakacje i trwają od 1 do 3 miesięcy. Są zawsze płatne. Firmy oferują miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tysiąca złotych. Dzięki temu nie musisz martwić się o utrzymanie w trakcie praktyk.

 

Dołącz do Programu już dziś

 

Rekrutacja do 16. edycji potrwa do 15 maja.

 

Żeby dołączyć do programu wystarczy wejść na stronę programkariera.pl. Przejrzeć portfolio firm, wybrać ofertę stażu, rozwiązać zadanie case study lub przygotować list motywacyjny
i wypełnić formularz dla kandydata. Później firmy prowadzą rozmowy kwalifikacyjne
z wybranymi kandydatami. Do 31 maja pracodawca przesyła informację do osób, które zostały zakwalifikowane na staż (z reguły robią, to znacznie wcześniej).

 

Więcej informacji na programkariera.pl

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl