Informacje

Przedstawiciele WSB na Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym "Człowiek-Media-Edukacja"

W dniach 26-27 września 2014 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbyło się 24 Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe "Człowiek-Media-Edukacja", w którym na zaproszenie organizatorów uczestniczyli przedstawiciele władz i kadry naukowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Organizatorem sympozjum była Katedra Technologii i Mediów Edukacyjnych w Instytucie Bezpieczeństwa i Edukacji Obywatelskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej.

 

Celem sympozjum była wymiana naukowych poglądów oraz prezentacja praktycznych doświadczeń związanych z przemianami zachodzącymi w szeroko pojętym procesie edukacji pod wpływem rozwoju technologii informacyjno-komunikacyjnych, a także oddziaływania mediów cyfrowych na współczesnego człowieka. Sympozjum  jest jednym z ważniejszych, cyklicznych wydarzeń poświęconych edukacji medialnej organizowanych w Polsce.

 

Inicjatorem przedsięwzięcia był prof. Janusz Morbitzer. W sympozjum wzięło udział wiele znakomitości m.in. prof. Tomasz Goban-Klas, prof. Ryszard Tadeusiewicz. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji reprezentował Pan Włodzimierz Marciński – Lider Cyfryzacji w Polsce. Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej reprezentował Prorektor ds. Nauki, prof. Marek Walancik oraz prof. Mariusz Jędrzejko i dr Danuta Morańska, Dyrektor Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych w WSB.

 

 

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji