Informacje

Zapytanie ofertowe/Przeprowadzenie warsztatów z zakresu wsparcia działalności gospodarczej z wykorzystaniem narzędzi informatycznych w zarządzaniu firmą na studiach I stopnia na kierunku Informatyka

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Przeprowadzenie warsztatów z zakresu wsparcia działalności gospodarczej z wykorzystaniem narzędzi informatycznych w zarządzaniu firmą na studiach I stopnia na kierunku Informatyka” w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015”.

Realizacja w ramach projektu „Nowoczesny inżynier studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole  Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2.

 

 
Termin składania ofert: 16.07.2014 r. – do godziny 11.00.
 

Uprzejmie informujemy o omyłce pisarskiej w treści zapytania ofertowego w pkt. 8 Zawartość oferty  ppkt. 8.1. lit. f). „Przeprowadzenie warsztatów z zakresu wsparcia działalności gospodarczej z wykorzystaniem narzędzi informatycznych w zarządzaniu firmą  na studiach I stopnia na kierunku Informatyka” z dnia 01.07.2014 r.

Pkt. 8 Zawartość oferty  ppkt. 8.1. lit. f) ma brzmieć:
f) Referencje z dwóch szkoleń/warsztatów lub wykładów o tematyce zbieżnej z tematem, na który składana jest oferta.

Treść ppkt. 8.1. lit. f) jest logiczna i zgodna z treścią wymagań opisanych przez Zamawiającego  pkt. 3.2, pkt. 5.1. lit. c).
  


Osoba do kontaktu:
mgr Małgorzata Mazur
Tel. 32 295 93 43
mmazur@wsb.edu.pl

Pliki do pobrania

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji