Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Reprezentacja Polskiego Towarzystwa Integracji Sensorycznej z wizytą w WSB

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościła przedstawicieli Zarządu Polskiego Towarzystwa Integracji Sensorycznej – Panią Wiceprezes Barbarę Chrustek oraz Pana Jacka Szmalca – Sekretarza Zarządu PTIS.  Spotkanie odbyło się w środę 13 sierpnia 2014 r.

 

Ze strony Uczelni w rozmowach uczestniczyli: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik, Prorektor ds. Nauki, dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i dr Sabina Ratajczak, Prodziekan WSB.

 

W trakcie wizyty omówiono szczegóły współpracy w obszarze prowadzenia studiów podyplomowych oraz certyfikowanych szkoleń z zakresu integracji sensorycznej. Studia i szkolenia będą adresowane do pedagogów, fizjoterapeutów, neurologopedów i terapeutów zajęciowych.

 

Działalność Polskiego Towarzystwa Integracji Sensorycznej obejmuje, m.in. popularyzację wiedzy z zakresu teorii integracji sensorycznej, wsparcie rodziców, wychowawców i profesjonalistów w ich działaniach na rzecz prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży oraz pomoc terapeutyczną dzieci, młodzieży i osób dorosłych w przezwyciężaniu trudności wynikających z deficytów w zakresie integracji sensorycznej.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy