Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Rohlig Suus Logistic S.A. Partnerem WSB

W dniu 28 kwietnia 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościła Pani Magdalena Pająk, Office Manager z Firmy Rohlig Suus Logistic S.A., specjalizującej się w zarządzaniu logistyką i łańcuchami dostaw.

Ze strony Uczelni w spotkaniu uczestniczyła: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Uczelni, dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich oraz Pan Michał Walczak, Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych WSB, dr inż. Paweł Sobczak, adiunkt w Katedrze Logistyki i Transportu oraz Pani Małgorzata Małecka, koordynator projektu.


Podczas spotkania omówiono potencjał i zakres dalszej współpracy, której zasady określa umowa o współpracy sygnowana przez obu Partnerów. Dalsze wspólne działania dotyczyć będą popularyzacji i upraktycznienia kształcenia w obszarze logistyki i transportu, a także organizacji praktyk i wizyt studyjnych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy