Siemianowice Śl.

Uniwersytet Dzieciecy w Siemianowicach

  

 

 

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Zapraszamy na kolejny wykład SUN!

28 października 2017 roku o godzinie 9.30 w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich odbędzie się wykład pt. ,,Marzenia o lataniu (dużym i małym)"który zostanie poprowadzony przez panią dr Monikę Paluch- Ferszt.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład SUN!

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w SUN!

30 września 2017 r. (sobota) o godz. 9.30 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Siemianowickim Uniwersytecie Najmłodszych. W uroczystości udział wezmą JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej- Pani prof. Zdzisława Dacko- Pikiewicz,  Prezydent Siemianowic Śląskich – Pani Anna Zasada- Chorab, oraz Prezes Aqua Sprint Sp. z o. o.- Pan Piotr Komraus , którzy wręczą Indeksy Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Wyżej, dalej, mocniej! Akcja? Reakcja!" poprowadzą popularyzatorzy nauki z Ekipy Pana Korka.  Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów SUN wraz z Rodzicami. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom SUN drogą mailową.

Rok akademicki 2017/2018 - zapisz się już dziś

Rekrutacja start!

Już teraz mogą Państwo zarezerwować miejsce na Siemianowicki Uniwersytet Najmłodszych na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona. A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy.
Zapraszamy! Zarezerwuj miejsce już dziś: KLIKNIJ TUTAJ

Uroczyste Zakończenie roku Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych.

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, jak również w imieniu Partnera Projektu - firmy Aqua-Sprint Sp. z o.o. oraz Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Siemianowickim Uniwersytecie Najmłodszych, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 9.30 w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych.

W najbliższą sobotę odwiedzimy "Fabrykę zwaną organizmem"

13 maja 2017 roku o godzinie 9.30 w Siemianowickim Uniwersytecie Najmłodszych odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

czytaj więcej o W najbliższą sobotę odwiedzimy "Fabrykę zwaną organizmem"

Starożytny Egipt już na najbliższym wykładzie w SUN

1 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.30 w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich odbędzie się wykład pt. „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Starożytny Egipt już na najbliższym wykładzie w SUN

Kuchenne rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

4 marca 2017 roku o godzinie 9.00 w Siemianowickim Uniwersytecie Najmłodszych odbędzie się wykład pt. Kuchenne rewolucje, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Kuchenne rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

"Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

W sobotę, 4 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 w Parku Tradycji (ul. Orzeszkowej 12) odbędzie się kolejny wykład pt.  „Pogadaj z gadem”

czytaj więcej o "Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji