Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Śląski Komendant Wojewódzki Policji z wizytą w WSB

W dniu 10 marca 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie władz Uczelni z nadinsp. Jarosławem Szymczykiem, Śląskim Komendantem Wojewódzkim Policji.

Wizyta była okazją do zaprezentowania potencjału infrastrukturalnego i naukowego Uczelni. Tematem rozmów podczas spotkania były szczególnie zagadnienia z obszaru wspólnych projektów badawczych i edukacyjnych oraz perspektyw dalszej współpracy w zakresie kształcenia studentów na kierunku Bezpieczeństwo narodowe.

 

Z ramienia Uczelni w spotkaniu wzięli udział: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, prof. zw. dr hab. Jadwiga Stawnicka,  prof. nadzw. dr hab. Marek Walncik, Prorektor WSB ds. Nauki, prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, Dziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych WSB, Prorektor ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy