Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Spotkanie organizacji studenckich: kół naukowych i samorządów studenckich

30 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej spotkali się studenci działający w kołach naukowych wraz z opiekunami.

Spotkanie miało charakter wymiany doświadczeń i opinii o pracach studentów w ramach kół naukowych i samorządu studenckiego. Każde koło naukowe obecne na spotkaniu prezentowało osiągnięcia w ramach roku akademickiego 2015/2016 oraz plany i realizowaną działalność własną w tym realizowane badania i projekty w pespektywie nowego roku akademickiego.

 

Dr Marcin Lis, prorektor ds. rozwoju i spraw studenckich za szczególną uznał działania kół w zakresie aktywizacji całego środowiska akademickiego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, wskazując możliwości uzyskiwania stypendiów naukowych, interesującej pracy zawodowej, a także studiów doktoranckich.

 

W spotkaniu udział wzięły 

  • Koło Naukowe Pedagogica
  • Koło Naukowe Transportu InterRail
  • Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego
  • Informatyczne Koło Naukowe
  • Studenckie Koło Naukowe ITLogis
  • Koło Naukowe Erasmus Student Network

Przedstawiciele organizacji studenckich ustalili na spotkaniu termin i tematykę przyszłego zebrania, które poświęcone zostanie dalszej integracji działań na rzecz rozwoju młodej nauki. Następne spotkanie odbędzie się 18 maja 2017 r.

 

/pk, 30.03.2017 r./

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy