Studenci SUZ - Poznajmy się!

Sylwetki Studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu:

 

 

Nazywam się Olek Zygmański i jestem wesołym i żywiołowym sześciolatkiem zamieszkującym zawierciańską dzielnicę Żabki. Wolny czas lubię spędzać na wspólnych zabawach z rówieśnikami. Interesują mnie przygody "Tomka i Przyjaciół", a także budowle z klocków LEGO. Lubię wycieczki z rodzicami.

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Dobry,
nazywam się Konrad Majewski, mam 9 lat, jestem z Zawiercia, uczę sie w SP nr 4 w Zawierciu w 3 klasie.
Moją wielką pasją są Gwiezdne Wojny oraz Władca Pierścieni i wszystko co jest z Nimi związane. Interesują mnie także gry komputerowe, najbardziej Minecraft oraz wszystkie gry z serii Lego. Wolny czas uwielbiam spędzać na podwórku grając z przyjacółmi w piłkę nożną. W zimne dni uwielbiam budować niesamowite rzeczy z klocków Lego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam,
jestem Magda Domagała, mam 10 lat.Uwielbiam sport dlatego każdą wolną chwilę spędzam na basenie, siatkówce i piłce nożnej. Wieczorami zaczytuje się w dziecięcych kryminałach. Ostatnio wciągnął mnie świat Chima.

 

 

A ja jestem Julia Domagała, mam prawie 6 lat.
Uwielbiam tańce a szczególnie balet. Z kilku szmatek wyczaruję super kreację, a kilku gumek szałową fryzurę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć, nazywam się Natalia Kułach, urodziłam się 14.01.2003 w Zawierciu, chodzę do klasy V szkoły nr 11 w Zawierciu. Od trzech lat jestem wolontariuszem na WOŚP (byłam nominowana do tytułu wolontariusza roku 2011). Interesuję się światem, który mnie otacza.
W domu pomagam przy psach Nowofundladach - jedna z naszych suń trenuje na ratownika wodnego razem z młodym przewodnikiem - czyli ze mną :)
Uczy się języka angielskiego, niemieckiego i od niedawna hiszpańskiego. Trenuję też w klubie pływackim Wiktoria z Zawiercia. W szkole udzielam się w wielu akcjach społecznych i szkolnych. Mimo, że w klasie jest rocznikowo młodsza, kolejne lata nauki kończę z wyróżnieniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć Mam na imię Hubert i chodzę do V klasy. Bardzo lubię przyrodę i historię. W przyszłości chciałbym zostać paleontologiem i pojechać na pustynię Saharę. Mógłbym tam odnaleźć szczątki dinozaurów i innych zwierząt. Lubię też chodzić do lasu i szukać ciekawych roślin.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MichałMichał jest 7 latkiem. Otwartym pogodnym, uśmiechniętym dzieckiem. Uwielbia swój wolny czas spędzać aktywnie, zwiedzać, podróżować, czy to piechotą czy rowerem. W domu ciągnie go do zajęć plastycznych, ale coraz częściej interesuje się kuchnią. Koktajle, sałatki, kanapki co chwile inne menu nam serwuje :) Jednak najważniejszym i najstarszym zainteresowaniem Michała jest chyba... woda. Uwielbia się nią bawić i w niej bawić i to w jakiejkolwiek postaci :)                

 

 

 

 

 

 

 

Olaf SzczygiełNazywam się Olaf Szczygieł, jestem uczniem klasy II. Uwielbiam czytać książki, rozwiązywać krzyżówki i rebusy. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, pływam, gram na komputerze lub układam puzzle.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć :)
WiktorMam na imię Wiktor. Jestem uczniem II klasy Szkoły Podstawowej nr 4 im. M. Kopernika w Zawierciu. Bardzo lubię swoją szkołę – chodziła tu też moja mama. Najbardziej lubię matematykę i … przerwy! Lubię podróżować z mamą – zawsze czekają nas jakieś fajne przygody i możemy się dowiedzieć czegoś nowego. Najmilej wspominam chyba wyjazd do Malborka [zamek jest niesamowity!] i wyprawy w góry. Uwielbiam odwiedzać Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu – jest tam bardzo dużo różnych zwierząt, a ja bardzo lubię zwierzaki. Mam w domu kotkę, nazywa się Habibi – to po arabsku znaczy „kochanie”, ale nie zawsze jest taka kochana – potrafi nieźle narozrabiać. Moja mama mówi, że wdała się w swojego pana, czyli we mnie – zupełnie nie wiem o co jej chodzi …  ;P

 

 

 

 Zuzia Miłek

Witam!

Nazywam się Zuzia Miłek. Mieszkam w małej miejscowości Zdów. Mam 7 lat i chodzę do II klasy Szkoły Podstawowej w Zdowie. Bardzo lubię zwierzęta, dlatego też oglądam dużo bajek i programów przyrodniczych. Moją pasją jest jazda konna. Już w wieku 4 lat zaczęłam jeździć konno. W wolnym czasie zajmuję się moimi pieskami i kotkami. Lubię też jeżdzić na rowerze i rolkach. W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Mucha

 

Cześć. Nazywam się Julia Mucha i mam 8 lat. Mieszkam w dzielnicy Zuzanka. Chodzę do klasy II szkoły podstawowej nr 6 w Zawierciu. Interesuję się tańcem i światem, który mnie otacza. W domu pomagam mamie i tacie. Od trzech lat uczę się języka angielskiego. Uczęszczam na basen w Łazach. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy w technologii 3D.

 

 

nikodem

 

 

 

 

Cześć, jestem Nikodem. Mieszkam w Zawierciu, mam 6 lat i chodzę do zerówki. Bardzo lubię rysować, zwłaszcza postacie z bajek, np. Minionki, Potwory. Jeżdżę na rowerze, rolkach i już nie mogę się doczekać łyżew. No i kolejnego wykładu na Uniwersytecie!

 

 

 

 

 

 

Mam na imię Gaja, mam 6 lat. Chodzę do zerówki w przedszkolu nr 1. Bardzo lubię  jeździć na rowerze i rolkach chodzę również na lekcje baletu. W domu lubię się bawić ze swoimi dwoma kotami, które bardzo kocham. Jestem fanką Monster High i Club Winx.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem Jagódka Sochacka - uczęszczam do zerówki w przedszkolu "BAJKOLUDKI"; jestem małą mamą - kocham wszystkie zwierzęta. Lubię zwiedzać różne ciekawe zakątki. Uwielbiam rysować, tańczyć i pomagać innym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

StaśWitam, mam na imię Staś i chodzę do I klasy w Szkole Podstawowej nr 13. Moja szkoła znajduje się w najstarszej dzielnicy Zawiercia czyli w Kromołowie, który w tym roku obchodzi 820 rocznicę istnienia. Wolny czas spędzam najchętniej budując swoje własne konstrukcje z klocków, pasjonuje mnie wszystko co jest związane z samolotami i oczywiście uwielbiam grać w gry komputerowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

KudlaWitamy! Tutaj Jakub i Ignacy Kudła. Kuba - starszy, Ignaś - młodszy. Na zdjęciu z kolegą i naszym ukochanym pieskiem Dakarem. Bardzo lubimy chodzić na zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego, szczególnie podobały nam się te o roślinach zjadających owady. Lubimy zwierzęta , mamy dwa psy; owczarka niemieckiego - Badego i owczarka walijskiego - Dakara ( na zdjęciu ). Często chodzimy z nimi na spacery, gramy w piłkę. Naszym ulubionym zajęciem są też gry komputerowe, gra w nogę i malowanie. Lubimy podróżować i poznawać nowe miejsca. Pozdrawiamy

 

 

 

 

 

 

AmeliaWitam, Nazywam się Amelia Rejek i chodzę do III klasy SP nr 13 w Kromołowie. Uwielbiam tańczyć i śpiewać. Każdą wolną chwilę spędzam właśnie w ten sposób. Bardzo lubię serial ,,Violetta,, i zbieram różne rzeczy z nim związane. Pozdrawiam wszystkich uczestników Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JagodaWitam serdecznie,

Mam na imię Jagoda i mam 8 lat i chodzę do II klasy. Od dwóch lat uczęszczam na zajęcia judo, uczę się również tańczyć, a w wolnym czasie bardzo lubię oglądać Galileo i bawić się z moją małą siostrzyczką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KlaudiaWitam!  Mam na imię Klaudia. Chodzę do V klasy i mam 11 lat. Interesuję się modą i plastyką oraz otaczającą mnie przyrodą. Lubię sport. Uwielbiam ciekawe wycieczki i podróże. W przyszłości chciałabym zostać dziennikarką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZuziaWitam mam na imie Zuzia. Mam 6 lat, chodzę do przedszkola nr 15 w Zawierciu do najstarszej grupy "Ekoludki". Moim ulubionym kolorem jest fioletowy. Bardzo lubie oglądac filmy przyrodnicze. Kolekcjonuje PetShopy. Czas wolny spędzam na rysowaniu - malowaniu, lubię grac na komputerze w gry (ale to ograniczają mi rodzice)  jeżdżę na rowerze, w zimmie na nartach. Zuzia :)

                                                                                                                                     

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MałgosiaOto ja w moim ogródku : )

Nazywam się Małgosia Grochalski,  mam 6 lat i mieszkam w Porębie koło Zawiercia. W tym roku jestem już uczennicą pierwszej klasy.

Podobnie jak moja mama kocham książki i cieszę się, że umiem już je czytać. W naszym domu jest mnóóóóstwo książek. Ostatnio mama zaczęła kolejne układać w sieni, ponieważ w domu brakuje nam półek. Mamy też suczkę Emcię i kocurka Puśka. Trafiły do nas ze schroniska i jesteśmy teraz świetną rodzinką.

Uwielbiam dowiadywać się wszystkiego, co dotyczy Natury i Ziemi. Bardzo o nią dbam, bo wiem, że ona dba o mnie. A odkąd jestem studentką co wieczór, koło łóżka kładę szklankę z monotlenkiem diwodoru, a na parapecie uśmiechają się do mnie rosiczka i kapturnica : )

Pozdrawiam Wszystkich Wykładowców, Koleżanki i Kolegów.

 

 

 

 

 

 

Bartek

 

Cześć mam na imię BARTEK mam 6 lat i chodzę do przedszkola nr 7 w Zawierciu. Bardzo lubię bawić sie kolockami lego i rysować Angry Birds. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, bawić się z kolegami na dworze i grać w piłkę. Pozdrawiam wszystkich!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amelia Nazywam się Amelia Golenia. Mieszkam w Kromołowie, najstarszej dzielnicy Zawiercia. Chodzę do klasy "0" w Szkole Podstawowej nr 13. Bardzo lubię malować (uczęszczam na kółko plastyczne w Pałacyku nad Wartą) i chodzić z rodzicami po górach oraz zwiedzać zamki i zaznaczać na mapie ,w którym zamku byliśmy. Bardzo lubię również bawić się z moją młodszą siostrą Natalią.

 

 

 

 

 

 

 

   

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji