Studenci UDŚ - Poznajmy się!

Sylwetki Studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach:

 

MMichalichał, mały chłopiec o dużym sercu. Rycerz i obrońca, miłośnik zwierząt i muzyki. Ciekawy Świata mały indywidualista, który z różnym zaangażowaniem bierze w ręce skrzypce, jak i zakłada rolki czy wsiada na rower. Mały filozof, którego przemyślenia przyprawiają nas o zawrót głowy. Pilny obserwator, o sporym poczuciu humoru i dużej jak na swój wiek dawce sarkazmu.

 

 

Witam,

 nazywam się Aleksandra Małolepszy a mówią do mnie Ola. Mam 8 lat. Gdy poszłam do szkoły miałam 6 lat. Chodzę do 3 klasy. Mieszkam w Świętochłowicach. Mam dużo koleżanek i kolegów. Lubię się bawić, czytać książki, pływać, jeździć na rolkach, a zimą na łyżwach. Moja pasją jest taniec i koty. Lubię się uczyć. Na Uniwersytet chodzę 2 rok, uczę się również gry na gitarze. Należę do zespołu tanecznego w MDK-u. Lubię wycieczki po górach. W przyszłosci chciałabym zostać prawnikiem, a dokładnie prokuratorem.

Pozdrawiam, Ola.

 

Julka

 

Cześć, nazywam się Julka. Mam 8 lat i chodze od drugiej klasy do Szkoły Podstawowej Nr 4 w Świętochłowicach. Badzo lubię uczyć się nowych rzeczy. Jestem miłośniczką chyba wszystkich piesków. Lubię podróże i zabawy z moimi koleżankami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Delong

Witam Was !

Jestem Jakub Delong,  mam 10 lat. Na zdjęciu jestem z moimi fretkami:  ta duża fretka to samczyk Rocky Balboa, a ta mniejsza to samiczka - Wojownicza Księżniczka Xena. W szkole uczę się dobrze, na razie najbardziej lubię przyrodę i WF. Lubię grać w piłkę nożną i na dodatek trenuję capoeirę od półtora roku. Wolny czas spędzam na graniu na konsoli, na zabawie w moimi fretkami oraz czytaniu książek. Czasami też dokuczam starszemu bratu – Maćkowi.

 

 

 

 

Zosia

 

Witam, nazywam się Zosia Łakomy i mam 6 lat, jeszcze chodzę do przedszkola, ale w przyszłym roku chciałabym zdawać do Szkoły Muzycznej. Mieszkam w Bytomiu, ale urodziłam się w Świętochłowicach. Lubię jeździć na rowerze, pływać, występować w przedstawieniach oraz uczyć się nowych rzeczy. W wakacje urodził mi się braciszek - Jasio. W przyszłości chciałabym zostać paleontologiem, bo interesuję się dinozaurami.

 

Julka w tym roku zaczęła naukę w szkole, i jak mówi "strrrasznie nie lubi przerw". A trzy tygodnie później otrzymała indeks na Uniwersytecie ;-) Bardzo chętnie rysuje, śpiewa i tańczy. Jest ciekawa świata, uwielbia zwiedzanie nowych miejsc, zdobyła już trzy odznaki turystyczne. A teraz oczekuje na śnieg i narty!

 

 

 

Karolina

 

Witam mam na imię Emilka i mam 10 lat. Chodzę do czwartej klasy o profilu sportowym. Bardzo lubię pływać, dlatego jestem członkiem grupy Wesołe Foczki, gdzie ćwiczymy różne style pływackie. Poza pływaniem lubię również zajęcia plastyczne, na które uczęszczam w Domu Kultury. Ostanio moją pasją są konie, dlatego od kilku miesięcy uczę się jeździć konno. Poza tym lubię się miać i dobrze bawić. Pozdrawiam Emilka.  

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji