Świętochłowice

Uniwersytet Dzieciecy w Świetochłowicach

 

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Zapraszamy na kolejny wykład UDŚ!

28 października 2017 roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach odbędzie się wykład pt. Życie w głębinach – osobliwości podwodnego świata., który zostanie poprowadzony przez pana dr Jacka Francikowskiego.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład UDŚ!

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDŚ!

14 października 2017 r. (sobota) o godz. 9.30 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Świętochłowicach. W uroczystości udział Prezydent Miasta – Pan Dawid Kostempski oraz Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, którzy wręczą Indeksy Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Pogadaj z gadem" poprowadzi Popularyzatorka Nauki Pani Izabela Sadza. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDŚ  wraz z Rodzicami. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDŚ drogą mailową.

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Świętochłowicach na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej. 
 Zapisz się już dziś: KLIKNIJ TUTAJ 

UWAGA! Zmiana daty Uroczystego Zakończenia Roku Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

Informujemy, że Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/ 2017 odbędzie się 10 czerwca, o godzinie 9.30. 

 

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Prezydenta Miasta Świętochłowice, jak również w imieniu Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Świętochłowicach, które odbędzie się w sobotę, 10 czerwca o godz. 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach.

czytaj więcej o UWAGA! Zmiana daty Uroczystego Zakończenia Roku Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

Zapraszamy na kolejny wykład UDŚ

13 maja 2017 roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach odbędzie się wykład pt. „Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce mieszkają legendarne stwory”, który zostanie poprowadzony przez pana Marcina Liebera.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład UDŚ

Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

8 kwietnia 2017 roku studenci Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach wezmą udział w kolejnym wykładzie. Pan dr Andrzej Kędziorski poprowadzi wykład pt. „Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca”. Zapraszamy na godzinę 9.30 do Młodzieżowego Domu Kultury w Świętochłowicach.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Świętochłowicach

Na najbliższym wykładzie spełnimy „Marzenia o lataniu”

11 marca 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Świętochłowicach odbędzie się wykład pt. „Marzenia o lataniu”, który zostanie poprowadzony przez Panią mgr Monikę Paluch-Ferszt i Pana Adama Palucha.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie spełnimy „Marzenia o lataniu”

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład

11 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Świętochłowicach odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji