Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Letnia Akademia Biznesu - podsumowanie

 W dniu 7 sierpnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się "Letnia Akademia Biznesu” – spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego w przystępny sposób poruszano problematykę, z którą na co dzień spotykają się polscy praktycy biznesu.

Uczestników LAB powitał dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W trakcie krótkiego wystąpienia przedstawiciel władz Uczelni zaprezentował ofertę WSB w zakresie podnoszenia kwalifikacji biznesowych, nowoczesnych form kształcenia, a przede wszystkim nowatorskiego Programu Executive Education: Kreowanie Marki i Sukcesu Biznesowego WSB Executive, Menedżerskich Studiów Podyplomowych – Executive MBA, Menadżera sprzedaży B2B, Zarządzania procesami logistycznymi -  Master of Business Engeenering, Executive Master of Business Administration (MBA), MBA w placówkach ochrony zdrowia oraz Seminariów doktorskich.

 

W dalszej części spotkania Elżbieta Baran oraz Mikołaj Milas z Expander Advisors sp. z o.o. przybliżyli uczestnikom nowoczesne i skuteczne formy zarządzania finansami. Gościem specjalnym Letniej Akademii Biznesu był Adam Stolarzewicz, akredytowany superwizor i coach z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu.  Doświadczony trener poprowadził warsztat pt. "Praktyczne zastosowanie metody SUPERPOZYCJI w biznesie”. Zajęcia dotyczyły metod udoskonalania modelu biznesowego, usprawniania oferty i usług, a także zalet i zagrożeń związanych  z innowacjami.

 

W programie Letniej Akademii Biznesu nie zabrakło tematyki podatków i ryzyka fiskalnego - zagadnień, z którymi na co dzień borykają się polscy przedsiębiorcy. Swoją wiedzą i doświadczeniami z tego obszaru podzielili się: Agnieszka Rzepecka, Prezes OpusNet oraz Tomasz Gaj  z Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, Prezes Risk Partner Sp. z o.o.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy