Informacje

Za nami Tydzień Bezpłatnych Szkoleń ONLINE

W dniach 12-18 września Akademia WSB zorganizowała Tydzień Bezpłatnych Szkoleń (TBS) w nowej, bezpiecznej i wygodnej formule spotkań online. Można było zdobyć wiedzę z najbardziej aktualnych dziedzin i poszerzyć kompetencje, które są dziś szczególnie istotne.

Jak efektywnie wykorzystywać swoje naturalne predyspozycje? Czy pandemia ma wpływ na zmiany w przepisach prawa oświatowego? Jak dbać o cyberbezpieczeństwo informacji? Jak utrzymać motywację i zaangażowanie pracowników? Między innymi te kwestie zostały poruszone w ramach wrześniowego Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń.

 

TBS to cykl wykładów i warsztatów, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń Uczelni i stanowią odpowiedź na potrzeby tych osób, które regularnie chcą poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Podczas szkoleń można było spotkać się z m. in. z:  dr Joanną HeidtmanJackiem Walkiewiczemdr n. med. Martą Wawrzynówmec. Łukaszem Staszelemdr Edytą Nowak-Żółty, Andrzejem Krótkim czy Aleksandrem Merykiem

 

- Dzielenie się wiedzą mamy wpisane w DNA i bardzo cieszymy się, że każda edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń cieszy się tak dużą popularnością. Zawsze aktualna tematyka, nowa wiedza i kompetencje to coś, co przyciąga osoby nastawione na rozwój. Tym razem wszystko odbyło się w wygodnej, zdalnej formule. Zdecydowanie jest w czym wybierać i jesteśmy przekonani, że szkolenia online będą cieszyły się dużym zainteresowaniem – podkreślają przedstawiciele AWSB. 

 

W programie przewidziano szkolenia m.in. z zakresu: zarządzania, HR i kadr czy rozwoju osobistego oraz specjalny blok szkoleń dla nauczycieli. Uczestnicy będą więc mogli poznać tematy z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia MBA i podyplomowe. 

  

 

HARMONOGRAM 

 

 

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Żywcu | WSB Żywiec » Aktualności

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji