Informacje

Zakończenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Czas na Letnią Akademię Seniora

W środę 2 lipca odbyła się uroczysta Gala wręczenia dyplomów i certyfikatów słuchaczom VI edycji Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas uroczystości, w której uczestniczyło ponad 160 absolwentów UTW wraz z rodzinami i przyjaciółmi, prof. Adrian Siadkowski wygłosił wykład pt. „Normy i wartości świata Islamu i Zachodu”.

 

Słuchacze UTW otrzymali wyróżnienia, certyfikaty i dyplomy z rąk dra Marcina Lisa, Prorektora ds. Rozwoju. W gronie zaproszonych gości znaleźli się m.in.: mgr Jacek Uroda, Prodziekan WSB, prof. Jadwiga Stawnicka oraz Pani Irena Molenda – wybitna poetka, autorka tomiku poezji „Malowane słowem”, która po uroczystości podpisywała książki ze specjalną dedykacją dla słuchaczy UTW.

 

Po zakończeniu części oficjalnej, uczestnicy uroczystości wzięli udział w zabawie tanecznej, którą uświetnił pokaz tańców latynoamerykańskich w wykonaniu mistrzowskiej pary ze szkoły tańca "Marengo" z Dąbrowy Górniczej. Zabawa trwała do białego rana.

 

W okresie wakacji wszystkich słuchaczy UTW oraz osoby zainteresowane zapraszamy na zajęcia w ramach "Letniej Akademii Seniora". W ramach projektu uczestnicy będą mogli bezpłatnie wziąć udział w zajęciach sportowych, naukowych i kulturalnych. Szczegóły KLIKNIJ

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji