UTW - Trwa Rekrutacja na Nowy Rok Akademicki 2017/2018!

Drodzy Seniorzy!

Trwają zapisy na kolejną, dziesiątą edycję Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dąbrowie Górniczej.

Trwa rekrutacja na Nowy Rok Akademicki 2017/2018 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Koszt uczestnictwa w Uniwersytecie Trzeciego Wieku zarówno dla osób kontynuujących naukę jak i dla nowych Słuchaczy to 55 złotych za semestr nauki. 

Aby zapisać się do Uniwersytetu Trzeciego Wieku należy wypełnić deklarację uczestnictwa, dostępną w Biurze UTW lub w zakładce "Rejestracja i opłaty"- formularz zgłoszeniowy

Należy uiścić opłatę semestralną w wysokości 55 zł 

na konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz imię i nazwisko Uczestnika.

 Wypełniony formularz oraz potwierdzenie dokonania opłat należy:

przesłać na adres e-mail: emleczko@wsb.edu.pl; dmroszczyk@wsb.edu.pl; utw@wsb.edu.pl 

W tytule e-mail należy wpisać: Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz imię i nazwisko Uczestnika lub dostarczyć osobiście do Biura UTW (pok. nr 016A, przy restauracji Amigo). Uprzejmie prosimy także o telefoniczne potwierdzenie dokonania zapisu pod nr tel. 32 295 93 93.

 

Informujemy, że:

W ramach opłaty semestralnej mają Państwo możliwość uczestniczenia w wykładach popularnonauowych, które odbywać się będą w każdy wtorek, począwszy od dnia 17 października, o godzinie 16.30.

W roku akademickim zachęcamy także do korzystania z bezpłatnej siłowni, basenu, uczestnictwa w  spacerach nordic walking z instruktorem  oraz udziału w zajęciach w ramach koła brydżowo-szachowego.

Nasi Słuchacze mogą także skorzystać z oferty dodatkowo płatnych warsztatów, które są dla nich organizowane w promocyjnych cenach.

Pełne informacje na temat organizacji Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz oferta warsztatów będzie udostępniona w najbliższym czasie.

Ponadto, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych, także w nadchodzącym roku oferujemy naszym Słuchaczom wspólne wycieczki, spektakle teatralne, spotkania integracyjne, warsztaty artystyczne, kursy tematyczne i wiele innych atrakcji.

 

Zaprszamy do zapisów!!!

 

Szczegółowych informacji na temat planowanych działań w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku udzielają pracownicy Biura Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej (tel. 32 295 93 15 i 32 295 93 93).

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy

 

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji