Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

V4mula - WSB realizuje projekt w ramach Funduszu Wyszehradzkiego

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej w okresie od marca do listopada 2016 roku będzie realizowała międzynarodowy projekt V4mula w ramach dotacji z Funduszu Wyszehradzkiego, we współpracy z partnerami z Węgier, Czech oraz Słowacji.

Oficjalnymi partnerami w projekcie są:

 

- INNOSKART ICT Cluster - Węgry (klaster),
- You too in IT- Słowacja (organizacja pozarządowa),
- DEX Innovation Centre- Czechy (innowacyjne przedsiębiorstwo).

 

W ramach projektu przewidziano realizację 4 spotkań warsztatowo-szkoleniowych w każdym z partnerskich krajów, jak również międzynarodowej konferencji w Budapeszcie.

 

Reprezentacja Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - dr Joanna Kurowska-Pysz, Dyrektor Centrum Transferu Technologii oraz Pani Ewelina Widerska, Dyrektor Biura Projektów Unijnych - w dniach 3-4 marca 2016 r. uczestniczyły w węgierskim spotkaniu, którego głównymi tematami były: Regional Business Development by Cluster Eco-System oraz Value creation in Central Trans-Danubian Region.

 

W dniu 14 marca 2016 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu V4mula. Tematem przewodnim spotkania będzie "Quintuple Helix Model – How to prepare excellent international partnership".

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy