Informacje

Serwis ankietowy Webankieta.pl partnerem Akademii WSB

Dzięki podpisanemu porozumieniu studenci i pracownicy naukowi Akademii WSB będą mogli bezpłatnie korzystać z funkcjonalności platformy badawczej Webankieta.pl, umożliwiającej tworzenie ankiet na potrzeby m.in. badań naukowych.

Studenci, pracownicy dydaktyczni, słuchacze studiów podyplomowych i doktoranci chętni do skorzystania z usług serwisu Webankieta.pl na potrzeby działalności związanej z naszą Uczelnią proszeni są o kontakt z dr Justyną Ziębką, koordynator Centrum Jakości i Innowacji w Akademii WSB pod adresem jziebka@wsb.edu.pl

 

W październiku dla zainteresowanych osób zorganizowane zostanie szkolenie z obsługi i funcjonalności serwisu Webankieta.pl.

 

Serwis Webankieta.pl to wiodąca platforma do badań online w Polsce. System jest przyjazny w obsłudze, pozwala na tworzenie zarówno prostych ankiet, jak i zaawansowanych, wielopoziomowych kwestionariuszy, a także badań, rejestracji czy testów wiedzy. Z funkcjonalności serwisu korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa i korporacje, jak i użytkownicy indywidualni.

 

/mpm, 27.06.2018/

 

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji