Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Weź udział w akcji #wsbtujestfajnie - wymień zdjęcia na indeksy dla dzieci z Domów Dziecka!

Wszystkich studentów, absolwentów, przyjaciół, sympatyków, partnerów biznesowych i nie tylko zapraszamy do wzięcia udziału w internetowej akcji #wsbtujestfajnie.

Na czym polega akcja?

Wystarczy umieścić na facebooku lub innych mediach społecznościowych zdjęcia z napisem "#wsbtujestfajnie". Nie zapomnijcie oznaczyć go hashtagiem „#wsbtujestfajnie” (na facebooku, twitterze itp. zdjęcia zgromadzą się wówczas w jednym miejscu!).

 

Za każde 50 osób, które wezmą udział w naszej akcji, Uczelnia przyzna bezpłatny indeks dla dzieci z Domów Dziecka z terenu woj. śląskiego oraz małopolskiego. (UWAGA! Dzięki Waszemu zaangażowaniu, w krótkim czasie udało się już przyznać dwa indeksy!  Liczmy na więcej!)

 

W przedsięwzięcie włączyli się już studenci, pracownicy, wykładowcy, partnerzy biznesowi Uczelni. Teraz czekamy na Ciebie!

 

Nominuj swoich znajomych do wzięcia udziału w akcji, lajkuj zdjęcia i przesyłaj je dalej! Niech indeksów dla dzieci będzie jak najwięcej!

 

Zdjęcia uczestników akcji można zobaczyć, m.in. TU.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy