Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wizyta studyjna w Szkole Policji w Katowicach

Jak w praktyce wygląda służba policyjna? Na czym polega przeszukanie? Czym jest postepowanie mandatowe?  W jaki sposób przeprowadzić interwencję wobec osób pod wpływem alkoholu? – odpowiedzi na te inne pytania poszukiwali studenci kierunku Bezpieczeństwo narodowe podczas wizyty studyjnej w Szkole Policji w Katowicach, która odbyła się 17 kwietnia 2015 roku.

Wizyta była okazją do zapoznania się z obiektami Szkoły, a także z postępowaniem kwalifikacyjnym w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji.   - Pozostajemy w przekonaniu, że studenci opuścili naszą jednostkę szkoleniową bogatsi o nowe doświadczenia, które mogą być inspiracją do podjęcia starań o przyjęcie do służby w naszej formacji – podsumowują autorzy relacji z wizyty zamieszczonej na stronie internetowej Szkoły Policji w Katowicach.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy