Informacje

WSB - Uczelnia Przyjazna Rodzicom

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została laureatem Konkursu Dobrych Praktyk „Uczelnia Przyjazna Rodzicom”. Organizatorem plebiscytu było Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

WSB otrzymała tytuł Uczelni Przyjaznej Rodzicom za  tworzenie przestrzeni przyjaznej dla rodziców studiujących i pracujących naukowo oraz wdrażanie rozwiązań, które sprzyjają godzeniu życia rodzinnego z nauką i pracą.

 

W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt Uczelni z całej Polski. W gronie Laureatów znalazło się 9 uczelni, dodatkowo wyróżniono 5 szkół wyższych. Doświadczenia i rozwiązania wdrażane na uczelniach, będących laureatami konkursu zostaną opublikowane w  „Podręczniku dobrych praktyk Uczelnia Przyjazna Rodzicom”. Ponadto przedstawiciele zwycięskich uczelni wezmą udział w trzydniowych warsztatach „Coaching godzenia życia zawodowego/naukowego i osobistego”.

 

To nie pierwsze wyróżnienie dla Uczelni w tej kategorii. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej znalazła się w gronie laureatów wojewódzkiego i ogólnopolskiego konkursu "Firma Przyjazna Rodzinie" organizowanego w ramach projektu „rodzina-i-kariera.infor.pl”.

 

Z kolei miesięcznik biznesowy "Home&Market" docenił program Mama i Tata idą na studia, który ułatwia studentom godzenie obowiązków rodzinnych, zawodowych z podnoszeniem kwalifikacji.

Zobacz program "Mama i Tata idą na studia"

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji