Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

WSB po raz kolejny na Targach Edukacyjnych w Kijowie

Kijow 2.jpg

Kijow 2.jpg

Kolejna, wiosenna edycja targów Osvita ta kariera odbyła się w Kijowie 14-16 kwietnia 2016. Ofertę polskiego szkolnictwa wyższego polskie uczelnie prezentowały na wspólnym stanowisku programu „Study in Poland”. W tej edycji targów stoisko pod szyldem programu „Study in Poland” miało rekordową liczbę polskich uczelni - aż 19 uczelni rekrutowało przyszłych studentów z Ukrainy, w tym przedstawiciele Działu Współpracy z Zagranicą z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Ukraina jest jednym z priorytetowych kierunków promocji polskich uczelni uczestniczących w programie „Study in Poland”. W roku akademickim 2015/16 w Polsce studiuje 30.589 Ukraińców, co stanowi 53 procent ogółu studentów obcokrajowców w naszym kraju (łącznie jest ich 57.119).


Polskie stanowisko odwiedził Jego Ekscelencja, Pan Henryk Litwin, Ambasador RP na Ukrainie. Podczas targów odbyła się prezentacja oferty edukacyjnej WSB.

 

Ponadto, przedstawiciele Działu Współpracy z Zagranicą uczestniczyli w spotkaniach z przedstawicielami pozostałych uczelni wyższych, uczestniczących w targach tj. z Niemiec, Litwy, Estonii, Czech, Cypru, Turcji oraz ukraińskich uczelni wyższych, podczas których dyskutowano o możliwościach współpracy w ramach wspólnych projektów mobilnościowych, naukowych, edukacyjnych i programów podwójnego dyplomowania.

Kijow 4.jpg

Kijow 4.jpg

Kijów 1.jpg

Kijów 1.jpg

Kijów 3.jpg

Kijów 3.jpg

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

41-300 Dąbrowa Górnicza,
ul. Cieplaka 1c,

Rekrutacja: +48/32/ 262 28 05,
Dziekanat: +48/32/ 262 03 07,
Fax: +48/32/ 295 93 44
e-mail: info@wsb.edu.pl