Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wyższa Szkoła Biznesu podczas XX Jubileuszowej Gali Katowickiej Loży BCC

Na zaproszenie Kanclerza Katowickiej Loży BCC - Eugeniusza Budnioka przedstawiciel władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - Prodziekan dr Rafał Rębilas wziął udział w XX Jubileuszowej Gali Śląskiej BCC. Wydarzenie odbyło się 30 sierpnia 2015 roku na terenach Zameczku Myśliwskiego Promnice. Uroczystość zgromadziła w jednym miejscu elity intelektualne, finansowe i polityczne regionu.

W trakcie wydarzenia wręczono wyróżnienia i nagrody dla regionalnych przedstawicieli praktyki biznesowej. Wśród gości na Gali znaleźli się m.in. Grzegorz Schetyna, Minister Spraw Zagranicznych, Marian Zembala, Minister Zdrowia, Beata Małecka-Libera, Sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, Mariusz Haładyj, Podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki, a także Tadeusz Donocik, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Ryszard Petru, Tomasz Tomczykiewicz, Adam Zdziebło oraz prezydenci miast z aglomeracji śląskiej.


Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy