Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Bank Zachodni WBK SA partnerami strategicznymi

W dniu 18 września 2015 r. przedstawiciele Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Banku Zachodniego WBK SA podpisali strategiczną umowę partnerską, na mocy której WSB znalazła się w gronie prestiżowych uczelni, realizujących wspólny projekt Santander Universidades.

 

W imieniu władz Uczelni umowę podpisał dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich WSB. BZ WBK  SA reprezentował Pan Michał Kuczmierowski, Dyrektor Santander Universidades.

 

Grupa Santander, do której należy BZ WBK SA, współpracuje i wspiera rozwój blisko 1400 uczelni z całego świata. W ramach projektu uczelnie wyższe realizują programy stypendialne dla wybitych studentów oraz organizują wymiany międzynarodowe. Santander Universidades finansuje indywidualne programy badawcze z zakresu przedsiębiorczości i nowych technologii. Zawarte partnerstwo strategiczne z BZ WBK SA stwarza Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej również możliwość zapewnienia atrakcyjnych miejsc praktyk i staży dla studentów, opiniowania programów kształcenia oraz udziału studentów w różnorodnych wydarzeniach organizowanych przez BZ WBK SA.

 

Przynależność do programu jest dla uczelni wyższych wyznacznikiem prestiżu, a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.

 

Na zdjęciu:

dr Marcin Lis – Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna – Prorektor ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Michał Kuczmierowski – Dyrektor Santander Universidades Banku Zachodniego WBK SA

Elżbieta Krauze – Dyrektor Makroregionu Południowego Banku Zachodniego WBK SA

Małgorzata Litwa – Dyrektor ds. projektów strategicznych Banku Zachodniego WBK SA

dr Rafał Rębilas – Prodziekan Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy