Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zagrali i pomogli

Bieg charytatywny, zabawy dla najmłodszych i oczywiście wizyta sympatycznego staruszka z białą brodą. Tego, i wielu innych atrakcji, nie zabrakło podczas niedzielnej, X edycji imprezy „Graj i Pomagaj”.

Pierwszym akcentem wydarzenia był Charytatywny Bieg Mikołajkowy. Później impreza przeniosła się do hali „Centrum”, gdzie czekały m.in. kiermasz świąteczny, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, dmuchańce, karuzela, wspólne tańce oraz liczne zabawy. Najmłodszym wizytę, z upominkami i prezentami, złożył święty Mikołaj. Jubileuszową, X edycję „Graj i Pomagaj”, świętowano ogromnym tortem, który mogli spróbować wszyscy uczestnicy.


Na scenie, swoje umiejętności wokalne i taneczne, zaprezentowali laureaci „Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta”. W hali swój finał miała też akcja Młody Ekolog 2016 dąbrowskiej Fundacji Zielona Perspektywa.


Podczas imprezy, stowarzyszenie Dar Serce prowadziło zbiórkę pieniędzy, które przeznaczone zostaną na wyjazd w ramach „zielonych szkół” dla uczniów z najuboższych rodzin. W czasie dotychczasowych akcji, na takie wyjazdy, a także na zakup sprzętu sportowo-rehabilitacyjnego dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej, zebrano 101 605,72 zł.


Głównym organizatorem „Graj i Pomagaj” jest Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej była partnerem wydarzenia.

 

/źródło: idabrowa.pl/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy