Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zakup serwera i urządzeń sieciowych

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007 r. Nr 223, poz. 1655 z późn. zm.)

Przedmiotem zamówienia jest zakup serwera i urządzeń sieciowych do Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w ramach realizacji zadania inwestycyjnego „Kontynuacja modyfikacji i rozbudowa sieci WSB - NET w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz w Zamiejscowym Ośrodku WSB w Cieszynie", finansowanego dotacją celową Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Termin składania ofert:

27.06.2011r. godz. 10.30

 

Uprzejmie informujemy, iz w dniu 03.06.2011 zostało zamieszczone poprawione ogłoszenie o zamówieniu (do pobrania poniżej).

Zmian dokonano w punktach II.2) oraz IV.4.1)

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

 

Nasi partnerzy