Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy na szkolenie - Start-upy w otoczeniu gospodarczym z Romanem Młodkowskim i Markiem Zuberem 18.09.2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym szkoleniu prowadzonym przez dwóch wybitnych trenerów – Marka Zubera i Romana Młodkowskiego! Start-upy w otoczeniu gospodarczym. Jak wdrażać i realizować biznesowo własne idee – to szkolenie w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB W Dąbrowie Górniczej w dniu 18.09.2018 r. o godzinie 17:00

 
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

 

 

MAREK I ROMEK, CZYLI START-UPY W OTOCZENIU GOSPODARCZYM. JAK WDRAŻAĆ I REALIZOWAĆ BIZNESOWO WŁASNE IDEE - FAKTY I MITY!

Termin: 18 września 2018 r., 17.00-19.00


Poznaj trenerów:

Marek Zuber, wykładowca Akademii WSB.

Ceniony ekonomista i analityk rynków finansowych. Prowadzi działalność w obszarze doradztwa finansowo- kapitałowego. Był szefem doradców ekonomicznych premiera Kazimierza Marcinkiewicza, nagrodzonym nagrodą „Polityczny doradca roku". Był Głównym Ekonomistą w firmie TMS i TMS Brokers, a później w Internetowym Domu Maklerskim oraz analitykiem i ekonomistą banku BPH. Jego komentarze dotyczące kwestii gospodarczych regularnie ukazują się w mediach. Jego wykłady uświetniające wydarzenia biznesowe, seminaria, konferencje i kongresy, cieszą się dużym zainteresowaniem, ze względu na przekazywanie trudnej wiedzy ekonomiczno-finansowej w oparciu o bogate doświadczenie biznesowo-doradcze, w sposób przystępny i interesujący dla odbiorców.

Roman Młodkowski, wykładowca Akademii WSB.

Dziennikarz ekonomiczny. Manager w mediach i dziennikarz biznesowy. Twórca, Redaktor Naczelny i Dyrektor TVN CNBC (2007 - 2013), wcześniej Szef Redakcji Biznesowej TVN24 (2001 - 2007). Absolwent Advanced Management Program IESE BusinessSchool i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Autor licznych formatów telewizyjnych, w tym popularnego przez wiele lat magazynu Firma.

Czego się dowiesz?

W ramach szkolenia przedmiotem dyskusji będzie przedstawienie możliwości finansowania start-upów na przykładzie różnego rodzaju międzynarodowych projektów biznesowych. Prelegenci przedstawią również sposoby i możliwości finansowania rozwiązań innowacyjnych.

 

Powrót do: Start » Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości » Aktualności

 

Nasi partnerzy