Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zapraszamy na panel ekspercki prof. Marka Sitarza w ramach V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Jakie wyzwania stoją przed krajową infrastrukturą transportową dla gospodarki?  Czy system finansowania inwestycji w tym obszarze wymaga reformy? W jaki sposób kształcić fachowe i kompetentne kadry będące gwarantem bezpieczeństwa w transporcie? Jak udoskonalić i na co zwracać uwagę w systemie certyfikacji  i wymagań bezpieczeństwa?

To tylko część zagadnień, które poruszać  będą uczestnicy panelu pt. "Bezpieczna infrastruktura dla gospodarki. Rozwój czy hamulec dla przedsiębiorczości?", który odbędzie się  w dniu 14 października br. o godz. 11.30 w ramach V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe sala nr 6).

 

Dyskusję ekspertów i praktyków z zakresu transportu i logistyki moderował będzie prof. dr hab. inż. Marek Sitarz, Kierownik Katedry Transportu Szynowego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W gronie zaproszonych panelistów znaleźli się:

  • Stanisław Ból, Dyrektor ArcelorMittal Poland SA,
  • Daniel Dygudaj, Dyrektor PKP PLK SA,
  • Tadeusz Freisler, Prezes Zarządu Tramwaje Śląskie SA,
  • Prof. Adam Prokopowicz, Instytut Globalnych Innowacji, Ekonomii i Logistyki,
  • Artur Tomasik, Prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA,
  • Sławomir Wawrzyniak, Wiceprezes Zarządu Plazma System SA.

prof. zw dr hab. inż. Marek Sitarz  - Kierownik Katedry Transportu Szynowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Ceniony ekspert i autorytet z zakresu zintegrowanych systemów transportowych, logistyki w transporcie. Autor lub współautor  monografii i artykułów związanych z transportem szynowym, członek wielu komitetów naukowych krajowych i zagranicznych, organizator konferencji związanych z transportem.

 

 

V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw już na stałe zapisał się w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami, dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

 

 

ZOBACZ EKSPERTÓW WSB PODCZAS V EUROPEJSKIEGO KONGRESU MŚP W KATOWICACH

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy