Informacje

Zapytanie ofertowe/Zakup i dostawa serwerów i urządzeń sieciowych

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Zakup i dostawa serwerów i urządzeń sieciowych”.
 
 Zakup realizowany jest w ramach dotacji celowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa naukowej sieci WSB-BAT-NET Dąbrowa Górnicza  - Cieszyn w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej”.

Uprzejmie informujemy, iż Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej wprowadziła zmiany wynikające z omyłki pisarskiej w tekście załącznika nr 1 Oferta do zapytania ofertowego dotyczącego „Zakup i dostawa serwerów i urządzeń sieciowych” z dnia 09.07.2014 r.
 
Zmiany dotyczą uszczegółowienia załącznika nr 1 – oferta, w tabeli pozycja  nr 2 Serwery – 3 sztuki, została zaznaczona jako sprzęt, dla którego Zamawiający po wyłonieniu Wykonawcy wystąpi do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o możliwość zastosowania 0% stawki VAT. Jednolity tekst załączników jest dostępny do pobrania poniżej (wprowadzone zmiany zostały zaznaczone kolorem czerwonym).
 

Termin składania ofert: 30.07.2014 r. – do godziny 9.00.
 
Osoby do kontaktu:
dr Paweł Świtała
Tel. 32 295 9353
pswitala@wsb.edu.pl
 
dr Aleksander Górny
tel. 602 216 630
agorny@wsb.edu.pl

Pliki do pobrania

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji