Zasady przyjęć - Rekrutacja zakończona

Rekrutacja prowadzona jest w trybie otwartym. Po przekroczeniu naboru dla każdej specjalności/modułu o 10%, zbierze się Komisja Rekrutacyjna. Osoby spełniające kryteria naboru, dla których braknie miejsc, wpisywane są na listę rezerwową.

  1. Specjalność „Aplikacje mobilne”, kierunek Informatyka, studia inżynierskie I stopnia stacjonarne i niestacjonarne – 30 studentów.
  2. Specjalność „Menedżer projektu IT” w języku angielskim, kierunek Informatyka, studia magisterskie II stopnia niestacjonarne – 16 studentów.
  3. Specjalność „Zarządzanie portami lotniczymi”, kierunek Logistyka, studia inżynierskie I stopnia stacjonarne – 16 studentów.
  4. Moduł „Fizjoterapia w geriatrii”, kierunek Fizjoterapia, studia licencjackie I stopnia stacjonarne i niestacjonarne – 62 studentów,
  5. Specjalność „Czyste technologie w energetyce i motoryzacji”, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (Wydział WSB w Cieszynie), studia inżynierskie I stopnia niestacjonarne – 16 studentów.         

Główne kryteria naboru to:

  • średnia ocen na świadectwie maturalnym,
  • profil szkoły ponadgimnazjalnej - ukończona klasa o specjalności informatycznej, matematyczno-fizycznej lub zbliżonej,
  • kolejność zgłoszeń.

W przypadku rezygnacji osób na liście podstawowej pierwszeństwo zgłoszenia otrzymują osoby z listy rezerwowej.

 

Regulamin projektu 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji