Zawiercie

Uniwersytet Dziecięcy w Zawierciu

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDZ!

4 listopada 2017 roku o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbędzie się wykład pt. "Nauka i sport – to jest to. O niezwykłych możliwościach naszego organizmu oraz o tym, że trening czyni mistrza”, który zostanie poprowadzony przez pana dr Armanda Cholewkę.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDZ!

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDZ!

studenci-wsb-1506500065.jpg

7 października 2017 r. (sobota) o godz. 9.30 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu. W uroczystości udział wezmą Prezydent Miasta Zawiercie - Pan Witold Grim oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego - Pan mgr Dominik Penar, którzy wręczą nowym studentom Indeksy Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu. Wykład inauguracyjny pt. "Brr… jak zimno!” poprowadzą Naukowcy Pana Korka. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDZ wraz z Rodzicami. Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się w MOK w  Zawierciu (ul. Piastowska 1). Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDZ drogą mailową. 

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Zawierciu na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej. 
 Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Zawerciu

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Prezydenta Miasta Zawiercie, jak również Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu, które odbędzie się w sobotę, 10 czerwca o godz. 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Zawerciu

Fabryka zwana organizmem - zapraszamy na kolejny wykład

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godzinie 9.30  w Miejskim Ośrodku Kultury im. Adama Mickiewicza przy ulicy Piastowskiej 1 (duża sala).

Wykład „Fabryka zwana organizmem” poprowadzi dr hab. Armand Cholewka. Podczas zajęć dowiemy się m.in. który mięsień w ludzkim ciele jest najsilniejszy, czym wyróżnia się kość gnykowa oraz dlaczego lewe płuco jest mniejsze od prawego. 

Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Serdecznie zapraszamy na wykład  Uniwersytetu Dziecięcego w Zawierciu, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu.

czytaj więcej o Na najbliższym wykładzie dowiemy się „Jak coś podnieść, przenieść, zrzucić, no i rączek nie zabrudzić”.

Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Zawierciu

4 marca 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu odbędzie się wykład pt. Instrumenty Świata. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Instrumenty Świata- kolejny wykład UD w Zawierciu

Kolejny wykład przed nami

11 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 w Miejskim Ośrodku Kultury im. Adama Mickiewicza odbędzie się wykład pt. Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Kolejny wykład przed nami

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji