Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" w gronie partnerów WSB

30 marca 2015 roku do grona partnerów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej dołączył jeden z najstarszych i najbardziej zasłużonych dla polskiej kultury zespołów folklorystycznych-Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Rezultatem wizyty było podpisanie porozumienia o współpracy, które zakłada m.in. wspólną realizację przedsięwzięć edukacyjnych i naukowych, a także kulturalnych i promocyjnych. Na podstawie zawartej umowy partnerzy podejmą wspólne działania w obszarze organizacji studiów podyplomowych na kierunku "Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci (studia kwalifikacyjne). Kooperacja obejmować będzie także realizację szkoleń i kursów, wizyt studyjnych zarówno dla studentów i słuchaczy studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej a także słuchaczy Uniwersytetów Dziecięcych oraz Uniwersytetów Trzeciego Wieku. 

 

Sygnatariuszami porozumienia zostali:

  • ze strony Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny:
  1. Pan Zbigniew Cierniak – Dyrektor Zespołu Śląsk, 
  2. Pan Stanisław Demczuk - Główny Specjalista
    w towarzystwie artystek Zespołu: Katarzyny Winiarczyk-Ptaszyńskiej oraz Justyny Piwko-Nykiel
  • ze strony Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej:
  1. prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz - Jej Magnificencja Rektor WSB
  2. dr Marcin Lis - Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

 

slask.jpg

slask.jpg

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy