Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zespół Szkół i Placówek im. H. Kołłątaja w Zawierciu dołączył do grona partnerów WSB

Perspektywy szkolnictwa zawodowego, zapotrzebowanie na wykwalifikowane kadry sektora logistycznego oraz potencjał branży transportowej to tylko niektóre tematy poruszone podczas spotkania przedstawicieli Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z delegacją Zespołu Szkół i Placówek im. H. Kołłątaja w Zawierciu, które odbyło się 20 listopada 2015 r.

 

Podczas spotkania omówiono kwestie związane z organizacją wykładów w ramach Otwartej Akademii Nauk, przeznaczonych dla uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, a także udziału młodzieży w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej, którego nadrzędnym celem jest promocja kształcenia na kierunkach logistycznych. Wizyta przedstawicieli Zespołu Szkół i Placówek im. H. Kołłątaja w Zawierciu była również okazją do zaprezentowania potencjału naukowo-dydaktycznego Uczelni, w szczególności Katedry Logistyki i Transportu oraz Katedry Transportu Szynowego.

 

Spotkanie zakończyło podpisanie porozumienia o współpracy, które sygnowali: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB oraz mgr Marek Koziorowski, Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek im. H. Kołłątaja w Zawierciu.

 

Z ramienia Uczelni w spotkaniu uczestniczyli: prof. dr hab. inż. Marek Sitarz, Kierownik Katedry Transportu Szynowego, dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich oraz mgr inż. Sebastian Korzeniowski, Zastępca Kierownika Centrum Promocji i Informacji.

 

Koordynatorem spotkania ze strony szkoły partnerskiej był mgr Tadeusz Wieczorek, nauczyciel Zespołu Szkół i Placówek im. H. Kołłątaja w Zawierciu.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy