Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu partnerem WSB

W dniu 15 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościła mgr inż. Aldona Nowicka, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu. Podczas spotkania z prof. nadzw. dr Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, JM Rektor WSB omówiono perspektywy dalszej współpracy Uczelni i Szkoły.

W efekcie rozmów Partnerzy podpisali porozumienie o współpracy, szczegółowo regulującej wspólnie działania w obszarze poszerzania treści programowych, popularyzacji nauki, organizacji wspólnych wydarzeń edukacyjno-naukowych, wykorzystywania potencjału laboratoryjnego Uczelni w procesie upraktycznienia kształcenia uczniów.

 

W spotkaniu ze strony Uczelni uczestniczyli również: dr inż. Paweł Sobczak z Katedry Inżynierii Rozwoju oraz mgr inż. Sebastian Korzeniowski, Kierownik Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy