Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zespół Szkół nr 2 w Dąbrowie Górniczej dołączył do Klubu Szkół Partnerskich WSB

Do Klubu Szkół Partnerskich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dniu 15 grudnia 2015 roku dołączył Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Dąbrowie Górniczej, w skład którego wchodzi Gimnazjum nr 6 oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Lucjana Szenwalda.

 

Dyrektor szkoły – Pan mgr Artur Iwan oraz przedstawiciele grona pedagogicznego i społeczności uczniowskiej wzięli udział spotkaniu z przedstawicielami władz Uczelni: prof. nadzw. dr. hab. Markiem Walancikiem, Prorektorem ds. Nauki, dr. Marcinem Lisem, Prorektorem WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich, a także dr. Rafałem Rębilasem, Prodziekanem WSB.

 

Szkoła od lat angażuje się w działania i propozycje Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej skierowane do szkół ponadgimnazjanych, w tym m.in. wykłady, warsztaty i zajęcia w ramach Otwartej Akademii Nauki WSB. 

 

Umowa podpisana przez obie strony szczegółowo reguluje zasady dalszych wspólnych działań, w tym m.in.: objęcie przez Uczelnię patronatu nad młodzieżą kształcącą się w Zespole Szkół Ogólnokształcacych nr 2 w Dąbrowie Górniczej.

 

KLUB SZKÓŁ PARTNERSKICH

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy