Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zostań wolontariuszem Fundacji DKMS Polska

Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych zaprasza studentów WSB do uczestnictwa w IV edycji akcji „Dwa wymazy & do bazy”. Celem projektu jest rejestracja potencjalnych dawców szpiku wśród społeczności akademickich i zjednoczenie wszystkich studentów na rzecz ratowania życia ludzkiego.

Przedsięwzięcie zorganizowano przy współpracy i ogromnym wsparciu wolontariuszy Fundacji DKMS Polska. Dotychczasowe, bezinteresowne zaangażowanie studentów w trzy edycje projektu zaowocowało zarejestrowaniem się ponad 37 000 chętnych gotowych oddać cząstkę siebie - 27 z nich zostało faktycznym Dawcą (sierpień 2014).

 

Głęboko wierzymy w to, że podobnie jak w poprzednich edycjach, studenci swoim zapałem i chęcią zmiany świata na lepsze pociągną za sobą ogromną grupę ludzi chętnych do świadomej rejestracji jako potencjalni dawca szpiku i komórek macierzystych. Jesteśmy też przekonani, że praca i zaangażowanie młodych ludzi podczas IV finału projektu "Dwa wymazy & do bazy" przełoży się na spektakularny sukces w postaci zarejestrowania kolejnych potencjalnych dawców, a rezultaty będą widoczne przez długie lata w postaci uratowanych istnień ludzkich.

 

Poszukujemy studentów, którzy podjęliby się zorganizowania akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku na Uczelni  w ramach IV edycji projektu studenckiego "Dwa wymazy & do bazy". Akcja odbędzie się 26 i 27 listopada 2014r.

 

Więcej informacji na stronie: Fundacja DKMS Polska


 

 


Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy