Legia Akademicka i szkolenia z cyberbezpieczeństwa

W ramach tegorocznej III edycji programu Legii Akademickiej III odbędzie się tylko jeden turnus szkoleniowy w terminie:

Moduł podstawowy : 08 (09) sierpnia - 29 sierpnia (przysięga)
Moduł podoficerski : 30 sierpnia - 19 września

Szkolenie odbędzie się w większości w jednostkach wojskowych, które zostaną wytypowane w połowie czerwca.

Nabór do szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni będzie w czerwcu przeprowadzało wśród zainteresowanych studentów kwalifikacje do szkolenia cyberbezpieczeństwa.

moduł specjalistyczny w SW cyberbezpieczeństwa : 20 - 26 września- zainteresowanych prosimy o kontakt z macierzysta Wojskowa Komendą Uzupełnień

Składanie wniosków o powołanie na szkolenie praktyczne
Wniosek o powołanie w trybie ochotniczym do odbycia ćwiczeń wojskowych można przesłać drogą elektroniczną za pomocą platformy ePUAP lub złożyć osobiście w macierzystej Wojskowej Komendzie Uzupełnień.

Karty powołania na ćwiczenia będą wręczane w macierzystych Wojskowych Komendach Uzupełnień.

Powyższe informacje oraz wzór wniosku o powołanie na ćwiczenia (wersja do pobrania) są zamieszczone na stronie internetowej WSzW w Katowicach https://wszwkatowice.wp.mil.pl/pl/pages/uczelnie-terminy-organizacji-cwiczen-2019-04-18-l/, na stronach wydziałowych w zakładkach Legia Akademicka i Centrum Badań i Edukacji i Służb Mundurowych