23.09.2015

Wyjątkowa oferta bezpłatnych praktyk studenckich dla studentów WSB w Cieszynie

Praktyki w ZUS-ie to możliwość nabycia umiejętności poszukiwanych przez pracodawców, takich jak: planowanie i organizacja pracy, komunikacja, współpraca i praca zespołowa, nastawienie na rozwój oraz umiejętności analityczne.  Celem praktyk, zgodnie z priorytetem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, jest ułatwienie wchodzenia na rynek pracy absolwentom szkół wyższych poprzez umożliwienie organizacji praktyk studenckich w administracji publicznej.

Szczegółowe informacje o programie praktyk w ZUS można uzyskać pod numerem telefonu (33) 825 24 18 oraz pod adresem mailowym praktyki.bielskobiala@zus.pl