Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii.

24 lutego br. w Wydziale Zamiejscowym w Krakowie Akademii WSB odbyły się stacjonarne wykłady w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń Akademii WSB.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to czas intensywnego podnoszenia swoich kwalifikacji w najróżniejszych dziedzinach, takich jak m.in.: zarządzanie, komunikacja, mediacja czy coaching. To okazja do zdobywania wiedzy od specjalistów, którzy mierzą się z wyzwaniami zawodowymi na co dzień.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to cykliczne wydarzenie, które od lat wpisane jest na stałe w kalendarz eventowy Akademii WSB. Jego nadrzędnym celem jest stworzenie okazji do rozwoju swoich kompetencji oraz umożliwienie bezpośredniego kontaktu z osobami, które osiągnęły w swoich dziedzinach sukcesy zawodowe i które potrafią w atrakcyjny sposób dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Wśród wykładów:

• „Bezpieczeństwo informacji w kontekście RODO” - przeprowadzone przez dr Iwonę Gołąb-Kobylińską.
  • „Uczeń/dziecko ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi – diagnoza, kształcenie i wspieranie rozwoju.” – poprowadzone przez mgr Małgorzatę Spendel
  • „Zarządzanie międzykulturowe, a wyzwania na polskim rynku pracy” – przeprowadzone przez prodziekan WZ w Krakowie mgr Edytę Zbyrowską.
  • „Zwinna metoda Agile – czy jest naprawdę szybka?” – poprowadzone przez prodziekana WZ w Krakowie mgr Michała Koziołka.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w wykładach i zapraszamy na kolejną edycję.