Platforma e-learningowa OnlineWSB

Link do platformy OnlineWSB

Od roku akademickiego 2013/2014 studenci Akademii WSB pracują z wykorzystaniem platformy e-learningowej OnlineWSB, która oferuje wielofunkcyjne uczenie się języka obcego on-line. Jest to rozwiązanie poprawiające jakość uczenia i uczenia się. Platforma wspomaga zarówno pracę nauczyciela i ucznia poprzez tzw. „learning by doing".

Instrukcja wykorzystania platformy OnlineWSB na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych

Studia stacjonarne

Liczba zadań - min.30 / semestr

Studia niestacjonarne

Liczba zadań: min.24 / semestr

Wykładowcy SJO zakładają kursy na platformie OnlineWSB według poziomu językowego grupy.

Studenci otrzymują zadania do wykonania samodzielnego powiązane z podręcznikiem Speakout.

Studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia

W wewnętrznym systemie punktowym oceny studenta zawarty jest punkt uwzględniający pracę indywidualnego studenta z platformą e-learningową. Celem otrzymania zaliczenia z języka obcego, na koniec każdego semestru student dostarcza wykładowcy swój indywidualny raport aktywności w platformie e-learningowej OnlineWSB. Ocena końcowa zaliczenia semestru lub zaliczenia kursu języka obcego uzależniona jest od aktywności studenta tzn. liczby godzin przeznaczonych na pracę z platformą oraz % wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

Studenta obowiązuje bieżąca praca z platformą e-learningową OnlineWSB tzn. student musi wykonywać zadane ćwiczenia w terminie wyznaczonym przez wykładowcę.

Zadania te są powiązane z realizacją konkretnego materiału językowego uwzględnionego literaturą obowiązkową i dodatkową.

Studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia

Praca z platformą e-learningową OnlineWSB jest obowiązkowa.