Współpraca z Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o.

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej rozpoczęła współpracę z Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o. Porozumienie zostało podpisane w czwartek, 21 października br.

W spotkaniu uczestniczyli:

• dr Cezary Tomiczek, Prezes Zarządu Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o.
  • dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Rektor Akademii WSB,
  • dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem AWSB,
  • dr Bernadeta Kuraszewska, Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych AWSB.

Współpraca będzie obejmowała m.in.:

• wspólną realizację przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo – rozwojowych,
  • odbywanie przez studentów, słuchaczy Akademii WSB praktyk zawodowych organizowanych,
  • współpracę w zakresie tworzenia i opracowania specjalności, programów studiów, programów studiów podyplomowych, szkoleń, kursów zgodnych z profilem działalności Partnerów - z możliwością wykorzystania w procesie dydaktycznym Akademii WSB.

Zapisz się na studia licencjackie i magisterskie:

Ratownictwo medyczne
Fizjoterapia
Kosmetologia

Zapisz się na studia MBA i podyplomowe:

MBA W OCHRONIE ZDROWIA (PARTNER: EY ACADEMY OF BUSINESS) – ONLINE

MBA W OCHRONIE ZDROWIA (PARTNER: EY ACADEMY OF BUSINESS) DLA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH – ONLINE

Data wydarzenia - 21.10.2021 r.