Stanowisko

Specjalista ds. kształcenia doktorskiego

Miejsce

Dąbrowa Górnicza

Pracodawca

Akademia WSB

Co możemy zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i rozwoju nowych kompetencji
  • możliwość realnego wpływu na budowanie marki jednej z najlepszych uczelni w Polsce
  • udział w realizacji zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji
  • pozytywne nastawienie do Twoich pomysłów
  • wdrożenie do pracy na stanowisku i wsparcie doświadczonych pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku i świadczenia świąteczne
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

Wymagania

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • jesteś osobą dokładną, sumienną i terminowo wykonujesz zadania
  • potrafisz pracować w zespole
  • potrafisz samodzielnie i sprawnie organizować pracę własną
  • komunikujesz się w języku angielskim co najmniej na poziomie B2
  • masz doświadczenie w branży edukacyjnej, to tym bardziej będzie nam miło się z Tobą spotkać

Zakres obowiązków

Z jakimi wyzwaniami się zmierzysz:

  • wykonywanie prac organizacyjno-administracyjnych związanych z obsługą doktorantów
  • prowadzenie dokumentacji szkoły doktorskiej i seminarium doktorskiego
  • praca w specjalistycznym programie komputerowym dedykowanym do rekrutacji i obsługi doktorantów
  • sporządzanie sprawozdań i raportów
  • organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją procesu kształcenia
  • współpraca z pracownikami naukowymi Uczelni
  • współpraca z pozostałymi działami Uczelni

Dodatkowe informacje

Według Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023 Akademia WSB jest 3 najlepszą Uczelnią Niepubliczną w Polsce i najlepszą Uczelnią Niepubliczną na Śląsku.

Akademia WSB zajęła także 1. miejsce wśród wszystkich Uczelni Publicznych i Niepublicznych w Polsce w kategorii Umiędzynarodowienie.

W Rankingu Uczelni Akademickich 2023 – wśród wszystkich Uczelni Publicznych i Niepublicznych w Polsce posiadających uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora Akademia WSB zajęła 29. miejsce.

Sukces Naszej Uczelni buduje społeczność ludzi będących pasjonatami swojej pracy, ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do realizacji zadań. W naszej organizacji cenimy samodzielność, odpowiedzialność, dobrą organizację pracy, otwartość na zmiany, wytrwałość w dążeniu do celu, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.