VII Konkurs Fotograficzny Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Czas START!

Ogłaszamy VII Konkurs Fotograficzny Uniwersytetów Trzeciego Wieku!

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB zaprasza słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województw ślaskiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego i świętokrzyskiego do udziału w VII Konkusie Fotograficznym Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi - "Fotografia muzyką duszy".

Celem konkursu jest pokazanie piękna naszej Ojczyzny obserwowanego i utrwalanego na fotografiach przez słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Tegoroczny Konkurs jest
przewidziany w trzech kategoriach tematycznych:

• architektura
  • przyroda/natura
  • człowiek

Każdy uczestnik może nadesłać 2 fotografie w jednej kategorii. Na prace czekamy do 10 marca 2024 r. pod adresem konkurs.utw@wsb.edu.pl. Po wysłaniu fotografii bardzo prosimy o kontakt z Biurem UTW Akademii WSB (tel 32 295 93 93) w celu potwierdzenia wpłynięcia prac do Biura Konkursu. Regulamin Konkursu znajduje się poniżej w załączniku - prosimy o zapoznanie się. Uczestników konkursu prosimy o wypełnienie FORMULARZA FOTOGRAFICZNEGO, który znajduje się TUTAJ.

Finał konkursu przewidziany jest na maj 2024 r. Dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie.

ZAPRASZAMY DO FOTOGRAFICZNEJ ZABAWY!