Inauguracja Nowego Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej

Serdecznie zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku AWSB, która odbędzie się we wtorek 19 października o godz. 16.30 w Akademii WSB (Audytorium Maximum).

Gościem wydarzenia będzie prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz, która wygłosi wykład pt. "Między natychmiastową przyjemnością a trajektorią cierpienia. Czyli człowiek współczesny w matni znaczeń, zagrożeń i symboli".

Wciąż można dołączyć do Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB i cieszyć się aktywnym życiem studenta UTW AWSB!

ZAPISZ SIĘ

prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz

Bardzo prosimy o zasłanianie nosa i ust maseczką ochronną oraz o zachowywanie zaleceń epidemiologicznych podczas przebywania na terenie uczelni.