Konferencja Ogólnopolska "Społeczna odpowiedzialność biznesu - CSR"

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji pt. "Społeczna odpowiedzialność biznesu - CSR", którą Akademia WSB organizuje wspólnie z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym Oddział w Katowicach. Konferencja odbędzie się już 15 września br. godz. 10:00-16:00.

Podczas konferencji wystąpi: dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem AWSB, Członek Zarządu PTE / o. Katowice oraz dr Magdalena Kot-Radojewska, Zastępca Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji AWSB, członek Komisji Rewizyjnej PTE / o. Katowice.

Wśród członków Zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, oddział Katowice, w kadencji 2020-2025 znajdują się również: dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB - Rektor Akademii WSB oraz dr hab. Katarzyna Szczepanska-Woszczyna, prof. AWSB - Prorektor ds. nauki i kształcenia, Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB.

Miejsce konferencji: Hotel Vienna House Easy Katowice, ul. Sokolska 24

Zgłoszenia prosimy wysyłać na e-mail: KATOWICE@PTE.PL (z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy organizacji)