Wykład otwarty „O potrzebie badań bezpieczeństwa i porządku publicznego”

30 maja 2022 r. o godz. 13:00 odbędzie się wykład otwarty nadinsp. dr. Rafała Kochańczyka nt.: „O potrzebie badań bezpieczeństwa i porządku publicznego”.

Pan nadinsp. dr Rafał Kochańczyk jest funkcjonariuszem Policji z blisko 30-letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych. Od lutego 2021 roku jest Komendantem Wojewódzkim Policji w Opolu. W trakcie służby dowodził wieloma akcjami i operacjami policyjnym. Był uczestnikiem wielu szkoleń policyjnych zarówno w kraju jak i za granicą (Francja, Włochy, Rumunia, USA).

Stopień doktora nauk społecznych uzyskał w 2015 r. na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Pan nadinsp. dr Rafał Kochańczyk jest wykładowcą akademickim oraz autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu bezpieczeństwa i porządku publicznego, strategii bezpieczeństwa lokalnego, zarządzania bezpieczeństwem oraz organizacji działań policyjnych wydanych w kraju i zagranicą.

Wydarzenie odbędzie się w trybie on-line.

LINK DO WYDARZENIA

nadinsp. dr Rafał Kochańczyk